Contact

Landelijk actief

Contact met Teqoia

Teqoia is actief in heel Nederland en in Antwerpen. Er is dus altijd een contactpersoon die de ins en outs weet van jouw regio. Vragen, opmerkingen of suggesties? Neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen. Wij nemen dan spoedig contact met je op!

Stel ons je vraag!

(*) verplichte velden

Onze vestigingen

Google maps

T: +31 (0)20 615 4940
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Tolis Arambatzakis
– Managing Consultant

06 - 188 689 39
tolis.arambatzakis@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Google maps

T: +31 (0)20 615 4940
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +32 3 233 1663
Noorderlaan 147,
Atlantic House (3e etage)
2030, Antwerpen (Belgie)
Route via Google Maps

Greg Bastiaensen
– Managing Consultant

+32 (0)477 87 03 06
greg.bastiaensen@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Xander Dries
– Accountmanager

+32 (0)490 66 60 41
xander.dries@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Ann Coene
– Talent Coordinator

+32 (0)485 67 53 50
ann.coene@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Karen Kamerbeek
– Sales & Administration Coordinator

+32 (0)3 233 1663
karen.kamerbeek@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +32 3 233 1663
Noorderlaan 147,
Atlantic House (3e etage)
2030, Antwerpen (Belgie)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)592 34 55 55
Korenmaat 7a
9405 TL, Assen (Nederland)
Route via Google Maps

Wouter van der Kleij
– Managing Consultant

06 - 439 019 83
wouter.van.der.kleij@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Ger Zwik
– sr. Business Developer

06 - 535 284 36
ger.zwik@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Henny Vos
– Sales & Administration Coordinator

0592 - 345 555
henny.vos@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)592 34 55 55
Korenmaat 7a
9405 TL, Assen (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)40 - 245 01 06
Looyenbeemd 3B
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Marcel Meppelink
– Managing Consultant

06 - 213 616 89
marcel.meppelink@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Roy van Oirschot
– Accountmanager

06 - 392 732 99
roy.vanoirschot@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Mike van Strien
– Accountmanager

06 - 38910863
mike.van.strien@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Jan Massé
– Accountmanager

06 - 434 119 52
jan.masse@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Google maps

T: +31 (0)40 - 245 01 06
Looyenbeemd 3B
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)74 - 259 2443
Demmersweg 32
7556 BN, Hengelo (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)74 - 259 2443
Demmersweg 32
7556 BN, Hengelo (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)10 270 01 00
Kopenhagen 5C
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Sander Schuitman
– Managing Consultant

06 - 483 882 11
sander.schuitman@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Arno Kouwenberg
– Managing Consultant Renewable Energy

06 – 303 172 26
arno.kouwenberg@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw - Maritiem & Offshore

Erik de Wekker
– Managing Consultant Tenderdesk

06 - 205 346 27
erik.dewekker@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie

Arthur Remkes
– Accountmanager

06 - 100 690 29
arthur.remkes@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Robert van der Vlugt
– Accountmanager

06 38910869
robert.van.der.vlugt@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Junior Nelson-Quartey
– Junior Accountmanager

06 - 535 284 35
junior.nelsonquartey@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Tom de Smit
– Recruiter

06 – 381 657 74
tom.desmit@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Arvesh Heijns
– Recruiter

06 – 381 657 76
arvesh.heijns@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Debora Sturrus-Bravenboer
– Administratief Medewerkster

010 - 2700 100
debora.sturrus@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Martha Atmoredjo
– Administratief Medewerkster

010 - 2700 100
martha.atmoredjo@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)10 270 01 00
Kopenhagen 5C
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)10 790 7200
Kopenhagen 5D 
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

René Schripsema
– Algemeen Directeur

010 - 790 7200
rene.schripsema@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Emma Niederer
– Marketing Manager

010 - 790 7200
emma.niederer@teqoia.com
Specialisme(n): Management Team

Sander Sierdsma
– Business Unit Manager Bouw & Civiel

06 - 188 689 39
sander.sierdsma@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - Machinebouw

Ferdi Kocken
– Business Unit Manager Energy

06 - 558 645 22
ferdi.kocken@teqoia.com
Specialisme(n): Olie, gas & petrochemie

Lukrecija Vukovic
– Administratief Medewerkster

010 - 790 7200
lukrecija.vukovic@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)10 790 7200
Kopenhagen 5D 
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps