Landelijk actief

Contact met Teqoia

Teqoia is actief in heel Nederland en in Antwerpen. Er is dus altijd een contactpersoon die de ins en outs weet van jouw regio. Vragen, opmerkingen of suggesties? Neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen. Wij nemen dan spoedig contact met je op!

Stel ons je vraag!

(*) verplichte velden

Onze vestigingen

Google maps

T: +31 (0)20 615 4940
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Bilal El Kachouti
– Accountmanager

06 - 381 657 71
bilal.elkachouti@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Google maps

T: +31 (0)20 615 4940
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +32 3 233 1663
Noorderlaan 147,
Atlantic House (3e etage)
2030, Antwerpen (Belgie)
Route via Google Maps

Dirk Gypen
– Regio Directeur

+32 (0)3 233 1663
dirk.gypen@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Greg Bastiaensen
– Business Manager

+32 (0)3 233 1663
greg.bastiaensen@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Reggy Lans
– Business Developer

06 - 380 724 34
reggy.lans@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Rob Roofthooft
– Recruiter

+32 (0)3 233 1663
rob.roofthooft@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Karen Kamerbeek
– Sales & Administration Coordinator

+32 (0)3 - 233 1663
karen.kamerbeek@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +32 3 233 1663
Noorderlaan 147,
Atlantic House (3e etage)
2030, Antwerpen (Belgie)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)592 34 55 55
Torenlaan 1
9401 HN, Assen (Nederland)
Route via Google Maps

Ger Zwik
– Regio Directeur

06 - 535 284 36
ger.zwik@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Henny Vos
– Sales & Administration Coordinator

0592 - 345 555
henny.vos@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Madelief Kiel
– Recruiter

06 – 233 738 40
madelief.kiel@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Google maps

T: +31 (0)592 34 55 55
Torenlaan 1
9401 HN, Assen (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)10 790 7200
Kopenhagen 5D 
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Patrick van der Ploeg
– CEO

010 - 790 7200
patrick.van.der.ploeg@tecqgroep.com
Specialisme(n): Directie

Martijn Cornelis
– CFO

010 - 790 7200
martijn.cornelis@tecqgroep.com
Specialisme(n): Directie

Marcel van den Berk
– Financieel Directeur

010 - 790 7200
marcel.vandenberk@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Richard Mellaart
– Marketing Manager

06 - 182 065 42
richard.mellaart@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)10 790 7200
Kopenhagen 5D 
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)40 - 245 01 06
Looyenbeemd 3
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

JanWillem van den Hout
– Directeur Teqoia

040 - 245 0106
janwillem.vandenhout@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Harry Baijens
– Regiomanager

06 - 232 302 07
harry.baijens@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - Machinebouw

Mike Vugts
– Accountmanager

06 - 232 302 73
mike.vugts@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw

Rick Roijackers
– Accountmanager

06 - 120 449 48
rick.roijackers@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Marcel Timmermans
– Accountmanager

06 - 381 657 67
marcel.timmermans@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Marc Servaes
– Manager IT Solutions

06 - 227 005 54
marc.servaes@teqoia.com
Specialisme(n): IT

Joey Stroek
– Accountmanager

06 - 120 476 07
joey.stroek@teqoia.com
Specialisme(n): IT

Edwin Vaas
– Accountmanager

06 – 381 657 78
edwin.vaas@teqoia.com
Specialisme(n): IT

Danielle Spitzen
– Commercieel Assistente

040 - 245 0106
danielle.spitzen@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Karina Breton
– Commercieel Assistente

040 - 245 0106
karina.breton@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - IT - Machinebouw

Google maps

T: +31 (0)40 - 245 01 06
Looyenbeemd 3
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)74 - 259 2443
Demmersweg 32
7556 BN, Hengelo (Nederland)
Route via Google Maps

Martijn Klaver
– Regiomanager

06 - 232 302 23
martijn.klaver@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - Machinebouw

Bart Leppen
– Accountmanager

06 - 232 302 48
bart.leppen@teqoia.com
Specialisme(n): Installatie - Machinebouw

Ruben Van Marle
– Accountmanager

06 – 306 258 64
ruben.vanmarle@teqoia.com
Specialisme(n): Installatie - Machinebouw

Jordy Morsink
– Accountmanager

06 - 205 302 35
jordy.morsink@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw

Google maps

T: +31 (0)74 - 259 2443
Demmersweg 32
7556 BN, Hengelo (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)10 270 01 00
K.P. van der Mandelelaan 110 / 3B
3062 MB, Rotterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Elco Fok
– Directeur Teqoia

010 - 2700 100
elco.fok@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Gianni Picano
– Senior Accountmanager

06 - 535 284 34
gianni.picano@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Arthur Remkes
– Accountmanager

06 - 100 690 29
arthur.remkes@teqoia.com
Specialisme(n): Olie, gas & petrochemie

Junior Nelson-Quartey
– Junior Accountmanager

06 - 535 284 35
junior.nelsonquartey@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Tom de Smit
– Recruiter

06 – 381 657 74
tom.desmit@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Arvesh Heijns
– Recruiter

06 – 381 657 76
arvesh.heijns@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Petra Potuit - Van Son
– Sales & Administration Coordinator

010 - 2700 100
petra.potuit@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Debora Sturrus-Bravenboer
– Administratief Medewerker

010 - 2700 100
debora.sturrus@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Martha Atmoredjo
– Administratief Medewerker

010 - 2700 100
martha.atmoredjo@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Philip Speekenbrink
– Regiomanager

06 - 234 268 67
philip.speekenbrink@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Erik de Wekker
– Accountmanager

06 - 205 346 27
erik.dewekker@teqoia.com
Specialisme(n): Installatie

Pieter Kemper
– Accountmanager

06 - 220 115 53
pieter.kemper@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Axel Geers
– Accountmanager

06 - 287 591 72
axel.geers@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Arno Kouwenberg
– Accountmanager

06 – 303 172 26
arno.kouwenberg@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw - Maritiem & Offshore

Xochitl Mataheru
– Accountmanager

06 - 120 449 64
xochitl.mataheru@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw - Maritiem & Offshore

Google maps

T: +31 (0)10 270 01 00
K.P. van der Mandelelaan 110 / 3B
3062 MB, Rotterdam (Nederland)
Route via Google Maps