Landelijk actief

Contact met Teqoia

Teqoia is actief in heel Nederland en in Antwerpen. Er is dus altijd een contactpersoon die de ins en outs weet van jouw regio. Vragen, opmerkingen of suggesties? Neem contact met ons op door onderstaand formulier in te vullen. Wij nemen dan spoedig contact met je op!

Stel ons je vraag!

(*) verplichte velden

Onze vestigingen

Google maps

T: +31 (0)20 615 4940
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Jochen Scholten
– Regiomanager

06 - 120 449 92
jochen.scholten@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - Olie, gas & petrochemie

Bilal El Kachouti
– Accountmanager

06 - 381 657 71
bilal.elkachouti@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Aziza Aouni
– Accountmanager

06 - 392 731 95
aziza.aouni@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Google maps

T: +31 (0)20 615 4940
Hogehilweg 8
1101 CC, Amsterdam (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +32 3 233 1663
Noorderlaan 147,
Atlantic House (3e etage)
2030, Antwerpen (Belgie)
Route via Google Maps

Greg Bastiaensen
– Regiomanager

+32 (0)477 87 03 06
greg.bastiaensen@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Reggy Lans
– Business Developer

06 - 380 724 34
reggy.lans@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Jim Seiffermann
– Accountmanager

+32 (0)488 38 33 64
jim.seiffermann@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Rob Roofthooft
– Recruiter

+32 (0)491 20 01 00
rob.roofthooft@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Karen Kamerbeek
– Sales & Administration Coordinator

+32 (0)3 - 233 1663
karen.kamerbeek@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +32 3 233 1663
Noorderlaan 147,
Atlantic House (3e etage)
2030, Antwerpen (Belgie)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)592 34 55 55
Korenmaat 7a
9405 TL, Assen (Nederland)
Route via Google Maps

Ger Zwik
– Regio Directeur

06 - 535 284 36
ger.zwik@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Floris Zwartsenburg
– Senior Accountmanager

06 - 539 191 84
floris.zwartsenburg@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Madelief Kiel
– Recruiter

06 – 233 738 40
madelief.kiel@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Britt Huitink
– Junior Recruiter

06 - 144 862 39
britt.huitink@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Henny Vos
– Sales & Administration Coordinator

0592 - 345 555
henny.vos@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)592 34 55 55
Korenmaat 7a
9405 TL, Assen (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)40 - 245 01 06
Looyenbeemd 3B
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

JanWillem van den Hout
– Directeur Teqoia

040 - 245 0106
janwillem.vandenhout@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Harry Baijens
– Regiomanager

06 - 232 302 07
harry.baijens@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - Machinebouw

Mike Vugts
– Accountmanager

06 - 232 302 73
mike.vugts@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw

Rick Roijackers
– Accountmanager

06 - 120 449 48
rick.roijackers@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Marcel Timmermans
– Accountmanager

06 - 381 657 67
marcel.timmermans@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Roy van Oirschot
– Accountmanager

06 - 392 732 99
roy.vanoirschot@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Marc Servaes
– Manager IT Solutions

06 - 227 005 54
marc.servaes@teqoia.com
Specialisme(n): IT

Joey Stroek
– Accountmanager

06 - 120 476 07
joey.stroek@teqoia.com
Specialisme(n): IT

Niels Koks
– Accountmanager

06 - 144 862 44
niels.koks@teqoia.com
Specialisme(n): IT

Google maps

T: +31 (0)40 - 245 01 06
Looyenbeemd 3B
5652 BH, Eindhoven (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)74 - 259 2443
Demmersweg 32
7556 BN, Hengelo (Nederland)
Route via Google Maps

Martijn Klaver
– Regiomanager

06 - 232 302 23
martijn.klaver@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - Installatie - Machinebouw

Bart Leppen
– Accountmanager

06 - 232 302 48
bart.leppen@teqoia.com
Specialisme(n): Installatie - Machinebouw

Ruben Van Marle
– Accountmanager

06 – 306 258 64
ruben.vanmarle@teqoia.com
Specialisme(n): Installatie - Machinebouw

Jordy Morsink
– Accountmanager

06 - 205 302 35
jordy.morsink@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw

Nick Spekreijse
– Accountmanager

06 - 143 226 10
nick.spekreijse@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel - IT

Nadine Aansorgh
– Sales & Administration Coordinator

074 – 259 24 43
nadine.aansorgh@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)74 - 259 2443
Demmersweg 32
7556 BN, Hengelo (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)10 270 01 00
Kopenhagen 5C
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Elco Fok
– Directeur Teqoia

010 - 2700 100
elco.fok@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Gianni Picano
– Regiomanager

06 - 535 284 34
gianni.picano@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Robert Burger
– Senior Accountmanager

06 - 144 862 17
robert.burger@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Arthur Remkes
– Accountmanager

06 - 100 690 29
arthur.remkes@teqoia.com
Specialisme(n): Olie, gas & petrochemie

Junior Nelson-Quartey
– Junior Accountmanager

06 - 535 284 35
junior.nelsonquartey@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Tom de Smit
– Recruiter

06 – 381 657 74
tom.desmit@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Arvesh Heijns
– Recruiter

06 – 381 657 76
arvesh.heijns@teqoia.com
Specialisme(n): Chemie, voeding & farma - Olie, gas & petrochemie

Petra Potuit - Van Son
– Sales & Administration Coordinator

010 - 2700 100
petra.potuit@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Debora Sturrus-Bravenboer
– Administratief Medewerkster

010 - 2700 100
debora.sturrus@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Martha Atmoredjo
– Administratief Medewerkster

010 - 2700 100
martha.atmoredjo@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Philip Speekenbrink
– Regiomanager

06 - 234 268 67
philip.speekenbrink@teqoia.com
Specialisme(n): Bouw & civiel

Erik de Wekker
– Accountmanager

06 - 205 346 27
erik.dewekker@teqoia.com
Specialisme(n): Installatie

Arno Kouwenberg
– Accountmanager

06 – 303 172 26
arno.kouwenberg@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw - Maritiem & Offshore

Xochitl Mataheru
– Accountmanager

06 - 120 449 64
xochitl.mataheru@teqoia.com
Specialisme(n): Machinebouw - Maritiem & Offshore

Google maps

T: +31 (0)10 270 01 00
Kopenhagen 5C
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Google maps

T: +31 (0)10 790 7200
Kopenhagen 5D 
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Paul Uijtewaal
– CEO

010 - 790 7200
paul.uijtewaal@tecqgroep.com
Specialisme(n): Directie

Martijn Cornelis
– CFO

010 - 790 7200
martijn.cornelis@tecqgroep.com
Specialisme(n): Directie

Marcel van den Berk
– Financieel Directeur

010 - 790 7200
marcel.vandenberk@teqoia.com
Specialisme(n): Directie

Marise van Vliet
– HR Manager

010 - 790 7200
marise.van.vliet@teqoia.com
Specialisme(n): Management Team

Emma Niederer
– Marketing Manager

010 - 790 7200
emma.niederer@teqoia.com
Specialisme(n): Management Team

Lukrecija Vukovic
– Administratief Medewerkster

010 - 790 7200
lukrecija.vukovic@teqoia.com
Specialisme(n): Staff

Google maps

T: +31 (0)10 790 7200
Kopenhagen 5D 
2993 LL, Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps